שימור עובדים אפקטיבי עם יום כיף בספא

תוכן עניינים

לפי בדיקות שנעשו במכון MIT בארה"ב, ארגונים ועסקים מרוויחים תועלת רבה מהנעת העובדים ומהשקעה ברווחתם. גם במשק הישראלי ובשוק התחרותי של ימינו, מתמודדים כל הארגונים עם תהליכי שימור ופיתוח של עובדים.

לתהליך שימור עובדים בארגון חשיבות רבה להצלחת העסק, ולמימוש מלוא הפוטנציאל של הארגון והעובדים כאחד. לכן מנהלים ומנהלי משאבי אנוש בארגונים פועלים בדרכים יצירתיות כדי לשמר את העובדים החשובים להם.

באמצעות יצירת תחושת השתייכות, גאוות יחידה, השקעה בעובד ומשובים חיוביים – ניתן לצמצם תחלופת עובדים בארגון ולממש את הפוטנציאל הארגוני החשוב להצלחתו ולתפקודו היעיל והאפקטיבי בשוק התחרותי. אחת הדרכים היעילות ליצירת גיבוש ותחושת שייכות ומחויבות של העובדים לארגון, היא בעזרת יום כיף בספא מפנק ויוקרתי, עם ארוחה טובה וטיפולים לגוף ולנפש.

יום כיף לעובדי הארגון

יום כיף בספא לעובדי הארגון הוא פתרון מעולה ופופולרי, המתקבל תמיד בברכה על ידי ועדי העובדים, וכמובן גם על ידי העובדים. מייד עם הכינוס במתחם הספא נהוג לחלק את העובדים לקבוצות, וכך – בעוד קבוצה אחת זוכה לטיפולים אישיים כמו עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה, טיפולי טיפוח ויופי, טיפול באבנים חמות ועוד – קבוצה אחרת זוכה להרצאה מעניינת בנושאי בריאות, טיפוח, תזונה ואורח חיים. קבוצה נוספת יכולה ליהנות מפעילויות מגבשות נוספות, כגון משחקי מים ופעילויות משעשעות אחרות, או לבלות במתקני הספא השונים הכוללים בדרך-כלל ג'קוזי, מנוחה רגועה והנאה מהשלווה ומהאווירה המרגיעה. אם אתם מחפשים דרך אפקטיבית ומפתיעה לשימור העובדים, יום כיף בספא הוא הפתרון הנכון עבורכם.

חשוב להדגיש כי יום כיף לעובדי הארגון מתחיל כבר באוטובוס הממוזג, כאשר העובדים הנרגשים נהנים מנסיעה נעימה על רקע נופים ירוקים ומרחבים פתוחים (בעיקר אם מתחם הספא נמצא באזורי השרון, הצפון או הדרום). כבר בדרך אפשר ליזום פעילויות מגבשות, שירה בציבור ושיחות מוטיבציה, או פשוט לתת לעובדים ליהנות מהדרך ומחברת עמיתיהם לעבודה.

חבילת אירוח ארגונית בהתאמה אישית

מתחמי ספא רבים מציעים מגוון טיפולים ועיסויים – כגון עיסוי הוליסטי, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, איורוודה, טיפולי יופי לגוף ולפנים, פילינג, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ועוד. בהתאם למספר העובדים, ניתן להעניק טיפולים אישיים שונים בעמדות שהוכנו מראש ליום הכיף והגיבוש. כשמדובר בקבוצות גדולות יותר, נהוג לקצר את זמני הטיפול האישי כדי שכל העובדים יספיקו ליהנות מטיפולים איכותיים ומפנקים.

בנוסף, מתחם הספא נערך לפעילויות המגבשות השונות, ומציע סדנאות במגוון נושאים, משחקי מים, כיבוד קל ושתייה לאורך כל שעות היום וארוחת צהריים בריאה ומזינה. כמו כן ניתן להזמין את יום הכיף גם מחוץ למתחם הספא, כאשר צוות המקום מארגן ומפעיל את העובדים בפעילויות חוץ כגון טיולי ג'יפים, טיול רגלי בשמורת טבע, פעילויות ODT, סדנאות תופים ו/או ריקוד, מסיבת בריכה עם קייטרינג ועוד.

שבירת שגרה = עובדים מרוצים

אופציה נוספת מאפשרת לכם להביא את צוות הספא אליכם, ולהפתיע את העובדים במקום העבודה. העיסוי מתבצע על ידי צוות מטפלים מוכשר ואדיב המגיע עם מיטות טיפול נפתחות, כיסאות שיאצו וציוד מקצועי נוסף, לרבות שמני עיסוי ריחניים, נרות ומגבות. עם זאת, כדי להבטיח יציאה מהשגרה, מומלץ גם לצאת ממתחם העבודה עצמו אל מקום נייטרלי לבחירתכם.

יום גיבוש לעובדים בספא בצפון חשוב להצלחת הארגון. העובדים המרוצים מרגישים כי המעסיק מכיר להם תודה ומוקיר את תרומתם לחברה. ידוע כי עובדים מרוצים המרגישים שמשקיעים בהם קצת מעבר לרגיל, נאמנים יותר למקום עבודתם, הספק עבודתם גבוה יותר והם לא ימהרו להחליף את מקום העבודה. יום כיף "מייצר" עובדים נינוחים הלומדים להכיר אחד את השני, ליצור תקשורת חיובית, להזדהות עם מטרות הארגון ולהגדיל את המוטיבציה.

ספא ידיים אוהבות מציע ימי כיף, ספא ועיסויים לאירועים מגבשים לעובדים ולקבוצות בהתאמה אישית מלאה.
לצפייה בפעילויות השונות היכנסו לעמוד – יום כיף לעובדים בצפון.

מאמרים נוספים

/ 5.

דילוג לתוכן