עיסוי עד הבית בצפון

אז במה מדובר – עיסוי עד הבית או עיסוי בצפון?

מצאנו את הפיתרון האידאלי עבורכם. במידה ואתם גרים בצפון תוכלו לקבל עיסוי בצפון עד לביתכם הפרטי. פעמים רבות בסוף הטיפול, אנו שומעים משפטים כמו "חבל שאי אפשר להישאר לישון פה", או "הלוואי שלא הייתי צריך לנהוג עכשיו בחזרה הביתה, אני רק רוצה לישון". אז במיוחד לכל האנשים שחשים כך, מצאנו פתרון מעולה: עיסוי עד הבית בצפון הארץ – בגליל העליון, בטבריה, בחיפה ועוד. אנו נשמח להגיע עד אליכם, מצוידים במיטת טיפולים, במגבות וסדינים נקיים, שמנים, נרות ומוזיקה, ונייצר אצלכם בבית אווירת ספא קסומה ורגועה.

מעכשיו תוכלו ליהנות מכל עיסוי בצפון ממבחר העיסויים שלנו בלי לצאת מהבית.

למי מתאים עיסוי עד הבית בצפון?

  •  עיסוי בצפון עד הבית יכול להתאים לכל כך הרבה אירועים או אנשים, עיסוי בצפון תמיד ירומם את מצב רוחכם או של חבריכם. אז למי העיסוי בצפון יכול להתאים?
    עיסוי בצפון כמתנה לחבר, מתנה לעצמכם או מתנה זוגית, מתנה ליום הולדת או יום נישואין, מתנת גיוס, מתנת שחרור ועוד.
  • עיסוי עד הצימר – הגעתם עד לצימר בצפון ואתם מחפשים חוויה רומנטית שתקרב בינכם ותעצים את הזוגיות שלכם עם שמנים בריחות נעימים, או מגע שיפיג את כל הלחץ מהשבוע העמוס? עיסוי בצפון עד הצימר בצפון בהחלט יכול להגשים לכם חלום. אנשים רבים שמגיעים לצימרים או וילות בצפון הארץ מעוניינים בעיסוי בצפון. אנו נשמח להגיע עד אליכם ולתת לכם טיפול מקצועי ומסור.
  • חברות, ועדי עובדים, עסקים גדולים וקטנים – אין כמו לתת תמריץ קטן לעובדים שלכם ובעיקר אם הוא יכול להועיל לפרודוקטיביות שלהם. אנו נשמח להגיע עד אליכם למקום העבודה ולפנק את העובדים בעיסויים קצרים שירעננו אותם ויתרמו ליעילותם, יחממו את לבם, ירוממו את רוחם וימלאו אותם באנרגיות מחודשות.

כמה עולה עיסוי בצפון עד הבית / עד הצימר בגליל העליון?

45 דקות – 250 ₪

שעה  – 300 ₪

נסיעה למקום מרוחק כרוכה בתוספת תשלום. גם אתם רוצים להזמין עיסוי עד הבית? ידיים אוהבות ישמחו להגיע אליכם ולתת לכם טיפול מקצועי במיוחד במחיר משתלם.

התקשרו עכשיו: 052-3974800 או השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם. המומחים של ידיים אוהבות בנוסף לעיסוי בבית ובחברות מבצעת גם עיסוי לקבוצות, לאירועים ולחברות. עם שיתופי הפעולה הגדולים של ידיים אוהבות באזור הצפון נאפשר לכם לקיים אירוע משמעותי עתיר בפעילות גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ.

/ 5.

דילוג לתוכן