רפלקסולוגיה: טיפול עתיק ביעילות גבוהה

תוכן עניינים

תחום הרפואה המשלימה כולל בתוכו מספר רב של תחומים, ואין ספק שאחד מהנפוצים ומהידועים ביותר הוא תחום הרפלקסולוגיה. טיפול רפלקסולוגי יעיל יכול לגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

הטיפול משחרר לחצים ומתחים, ובהחלט מומלץ כטיפול לסובלים מכאבים שונים. רפלקסולוגיה נמצאה יעילה לטיפול בכאבי גב, כאבי ראש כרוניים, כאבי צוואר ואפילו מתחים נפשיים מסוגים שונים. ברגע שתקבלו את ההחלטה להגיע לטיפול הראשון שלכם, כבר תרגישו את ההבדל.

טיפול רפלקסולוגיה מתחיל בדרך כלל באבחון מעמיק, שיבוצע על ידי איש המקצוע אליו פניתם. האבחון הרפלקסולוגי נעשה על ידי התבוננות בכפות הרגליים שלכם, לפי חלוקה ליסודות הוליסטיים מסוימים. בהתאם ליסודות אלו, מתקיימים סימנים היכולים להעיד על כאבים באזורים שונים של הגוף; לכן חשוב תחילה לעשות אבחון ורק אז להתחיל את הטיפול.

מאות שנות ניסיון
רפלקסולוגיה אינה תחום ניסיוני שזה עתה בא לעולם, אלא טיפול עתיק יומין רווי הצלחות ומוניטין. שורשיו של הטיפול הרפלקסולוגי טמונים עמוק בעבר, מאות שנים אחורה בהיסטוריה האנושית. זהו טיפול מוכר בעיקר בקרב ארצות המזרח הרחוק, ועצם העובדה שיש לו שורשים עתיקים כל כך – הופכת אותו לאחד מהיעילים ביותר בתחום הרפואה המשלימה.

לאורך השנים נעשו יותר מחקרים בתחום זה, והטיפולים הפכו להיות מקצועיים וממוקדים יותר. תחום הרפלקסולוגיה דורש ידע מעשי ותיאורטי רב, שנצבר באיטיות לאורך השנים, ולפיכך הפך לסוג טיפול יעיל במיוחד לשיפור בעיות רבות.

רק אצל מומחים
כמו בכל תחום אחר, גם כאשר מדברים על רפלקסולוגיה ניתן להפריד בין אנשי מקצוע טובים יותר מאחרים. בטרם תחליטו למי לפנות לקבלת הטיפול, כדאי לשים לב היטב אל מי אתם פונים ומיהו איש המקצוע שעומד מולכם, כי הרעיון הוא כמובן לקבל טיפול שאת תוצאותיו תוכלו להרגיש תוך זמן קצר.

עם זאת, כדאי שתהיו מודעים לכך שלא מייד אחרי הלחיצות הרפלקסולוגיות הראשונות ניתן להרגיש שיפור ברמה הפיזית או הנפשית; לעתים זה דורש קצת יותר זמן (כל אדם ותפקודי הגוף שלו). מכיוון שלרוב דרוש יותר מטיפול אחד כדי להגיע לרמת שיפור ניכרת, מומלץ לרכוש סדרת טיפולים רצופים, להגדלת יעילותו של כל טיפול ולקבלת השיפור הרצוי.

ודאו מראש שלמטפל שלכם יש תעודת מקצוע, שהוא מכיר את התחום ושיש מאחוריו כמה שיותר לקוחות מרוצים שכבר קיבלו טיפולים וראו תוצאות. אל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות, זה רק יסייע לכם לקבל החלטה נבונה יותר.

להזמנת טיפול רפלקסולוגיה בספא ידיים אוהבות בצפון – מלאו את הטופס או חייגו 052-3974800 / 054-7948441

מאמרים נוספים

/ 5.

דילוג לתוכן