5 טיפים לחיזוק הקשר הזוגי

תוכן עניינים

שניכם עובדים מבוקר עד ערב, ובשעות הבודדות בהן אתם חולקים יחד את המרחב הביתי – עליכם להקדיש זמן לילדים. כאשר הם הולכים לישון אתם צריכים להספיק לעשות כושר, לתחזק את הבית או לטפל בחשבונות.

לא פלא שבתוך כל הטירוף הזה, אתם מרגישים שהניצוצות דועכים והרומנטיקה נשחקת. כדי להצית מחדש את הלהבה, לפניכם מספר עצות איתן תוכלו לצאת לדרך .

1. להתחיל את היום יחד

פתחו את הבוקר יחד. קצת לפני שהילדים מתעוררים והבית הופך לברדק אחד גדול, התעוררו יחד כדי ליהנות מהשקט של הבוקר. אתם יכולים לשתות קפה יחד בגינה, להחליף חוויות מיום האתמול או סתם להתכרבל עוד קצת מתחת לשמיכות – העיקר שיהיה לכם מרחב שקט של שניכם ונטול הפרעות; תנאי הכרחי להתקרבות וליצירת "יחד" משותף.

2. לצבור חוויות משותפות במסגרת טיפולי עיסוי בטבע

אצלנו בספא "ידיים אוהבות" בלהבות הבשן – עיסוי בצפון, תוכלו לקבל טיפולי עיסוי זוגיים בטבע. זוהי דרך נפלאה ליהנות מאינטימיות זוגית, שגם תיטיב עם הבריאות הפיזית והנפשית של כל אחד מכם ביחד ולחוד.

למסאז' יתרונות רפואיים ורגשיים-נפשיים כאחד, והוא יאפשר לכם להירגע, לשחרר מתחים ולצבור אנרגיה מחודשת. ביצוע הטיפול בטבע עם נוף מרהיב שמקיף אתכם, רק יעצים את החוויה, ויאפשר לכם ליהנות משלווה שכמותה אתם מתקשים להשיג במהלך חיי השגרה היומיומיים.

3. לדבר בכנות ובפתיחות

אל תשמרו בבטן כאשר דבר מה בהתנהלות הזוגית או בהתנהגות של בן הזוג מפריע לכם. חשוב שתהיו מסוגלים לשוחח על הבעיות והאתגרים, אך יחד עם זאת יש לעשות זאת באופן המאפשר תקשורת פתוחה ומקרבת. דרך יעילה להשיג תקשורת כזו, כאשר אתם רוצים להציף דבר מה שמפריע לכם, היא להתמקד במה שאתם מרגישים, במקום להאשים את בן הזוג ולהעמידו במקום בשיפוטיות וביקורתיות.

4. להקדיש ערב אחד בשבוע לזוגיות

בחרו יום כיף בצפון אחד בשבוע, בשעות הערב, בו אתם מבלים יחד בלי הילדים. זה יכול להיות סרט בקולנוע, ארוחה במסעדה או סתם ערב מפנק ואינטימי בבית. לא משנה באיזו פעילות תבחרו; הכי חשוב שזה יהיה שניכם בלבד (לא עם הילדים, לא עם חברים ולא עם בני משפחה), ושתבחרו בפעילות ששניכם אוהבים ויכולים ליהנות ממנה.

5. לטפח את ה"ביחד" גם בסיטואציות הביתיות השגרתיות

זוגות רבים מרגישים שהם לא מספיק יחד, מפני שגם כאשר שניהם נמצאים בבית, כל אחד מהם עסוק בלעשות את ה"צריך" או בלתת מענה ל"רוצה" שלו. נסו להמיר את ההרגל הזה בחוויות ביתיות משותפות של שניכם.

אתה יכול לעזור לה לטפל בגינה; את יכולה לעזור לו להכין ארוחת ערב לילדים; את יכולה לצפות יחד איתו במשחק הכדורגל (רק אל תשאלי שאלות באמצע) ואתה יכול להתחיל לעשות איתה יוגה.

כך, במקום שכל אחד מכם ישקע בעניינים שלו, תוכלו לבלות יחד ואף להכיר אחד את השני יותר לעומק. אתם יכולים להתפנק יחד בסדנת עיסוי זוגי בצפון, להנאתכם.

הזמינו עיסוי זוגי וקבלו שדרוג מיידי של הזוגיות!! מלאו פרטים או חייגו 052-3974800 / 054-7948441

מאמרים נוספים

/ 5.

דילוג לתוכן