חבילות ספא זוגי בצפון – להחזיר את המגע לחיים

חבילות ספא זוגי בצפון נותן הזדמנות נפלאה לזוגות להתפנק ולהכניס לחייהם חוויה קסומה אשר תישאר איתם לאורך זמן רב. המגע הוא אחד מבין חמשת החושים שלנו, והוא למעשה אחד מהחושים הרגישים אשר זקוקים ליחס. העור שלנו מלא בקולטנים, והמגע יכול גם להיות מרגיע מאד ולא פעם גם לפתור כאבים של ממש. פעמים רבות, במהלך חיי הזוגיות, המגע החשוב נדחק הצידה ונשכח. לכן החבילה של ידיים אוהבות מציעה פינוק בטיפול מרגיע, הזדמנות נפלאה להחזיר את המגע לחיים, לחוות יחדיו חוויה מהנה ולפנות זמן לזוגיות. כמובן, לשם כך על חבילות הספא זוגי בצפון להעמיד לרשות הזוג את המטפלים הטובים ביותר ומתקנים ברמה גבוהה. שאלו כמובן קיימים בשפע בחוויה של חבילות ספא זוגי בצפון ידיים אוהבות. המתקנים מאפשרים למבקרים לבלות לבד במקום, בלי כל הפרעה.

חבילות ספא זוגי בצפון – מה תרצו לכלול?

חבילה כזו צריכה לענות על הדרישות האישיות שלכם, וישנם כמה קריטריונים שתוכלו לצפות שהחבילות ספא בצפון לזוג יעמוד בהם:

 • חבילת ספא זוגי בצפון סגור במיוחד עבורכם – כאשר הספא סגור במיוחד עבור הזוג, האינטימיות נוצרת ואין כל הפרעות בלתי רצויות מהסביבה.
 • אפשרות להגיע בכל אחד מימות השבוע – כולנו מכירים את חיי היום יום העמוסים, אך לא לכל זוג יש לוח זמנים זהה, ולכן חשוב למצוא חבילה שתהיה זמינה כשנוח לזוג עבור יום כיף זוגי בצפון
 • עיסוי לזוג ברמה הכי גבוהה שיש – העיסוי חייב להתבצע על ידי מעסים מקצועיים ובעלי ניסיון.
 • מתקנים איכותיים – חבילה הכוללת לא רק עיסוי, כי אם גם שימוש בג'קוזי מפנק ושלל אביזרים איכותיים.
 • כיבוד טעים ומפנק – בילוי בחבילת ספא זוגי בצפון יכול לארוך מספר שעות, לכן רצוי שהכיבוד במקום יהיה טעים, מפנק וברמה גבוהה – ממש כמו כל הבילוי במקום.
 • אווירה קסומה – האווירת ספא זוגי בצפון תכניס אתכם כזוג למצב הרוח שתרצו. חשוב מאד שהאווירה תהיה קסומה ושתשרה אינטימיות על הזוג, כך שיוכל להירגע ולהתמסר לפינוקים הצפויים לו.

קל ליצור זמן זוגי מאחד ומפנק – חבילות ספא בצפון לזוג

ספא בצפון לזוגהזמנת חבילות ספא בצפון לזוג יכולה להיות משימה פשוטה מאד. כדי ליהנות מהיום הנפלא, תצטרכו בראש ובראשונה להחליט מהו התאריך הנוח לכם, ולאחר מכן תוכלו לבחור מבין שלל הטיפולים המוצעים במקום. ברגע שתגיעו למקום, כל אחד מבני הזוג יקבל בדיוק את העיסוי לזוג המתאים לו. גם כאשר הטיפול יסתיים, תוכלו להמשיך לבלות יחדיו.

המקום יעמיד לרשותכם שלל מתקנים מתקדמים ואיכותיים, ותוכלו לנצל אותם בלי להרגיש כל לחץ. כל שתצטרכו לעשות, הוא לשכוח לכמה שעות את העולם בחוץ וליהנות זה עם זו. מבקרים רבים בספא מתפלאים כמה פשוט זה ליצור את הניתוק ואת האינטימיות, ומופתעים כיצד הטיפול והזמן המשותף משלימים חוסר שלא תמיד ידעו שקיים אצלם.

חבילות ספא בצפון לזוג המתאימות לחגיגת ימי נישואין, לימי הולדת וגם סתם כך – יום כיף לזוג משותף מרגיע ומפנק, ללא כל סיבה מיוחדת היא החוויה המושלמת בשבילכם. כחלק מהנאה בידיים אוהבות תוכלו להתענג בג'קוזי פנימי או בג'קוזי חיצוני ענק על דק יפיפייה, אשר משלים את חווית הטיפולים והעיסויים. להזמנות התקשרו 052-3974800.

חבילות ספא בצפון לזוג הם שלוש שעות קסומות, רק אתם והאהבה

החבילה כוללת 2 אפשרויות שונות:

חבילה 1 – פינוק עיסוי לזוג מושלם

 • עיסוי עבור זוג מקביל לאורך שעה.
 • בילוי זוגי רומנטי למשך שעה במתקני הספא.
 • השהות בספא כוללת: חלוקים, מגבות, נעלי בית, שתיה וכיבוד קל.

עלות החבילה – 600 ש"ח בלבד!

חבילה 2 – ספא זוגי פרימיום ליום כיף לזוגות

 • עיסוי לזוג מקביל לאורך שעה ורבע.
 • בילוי זוגי רומנטי במשך שעה וחצי במתחם הספא והמתקנים.
 • השהות בספא כוללת: בקבוק יין, חלוקים, מגבות, נעלי בית, שתיה וכיבוד קל.

עלות החבילה – 700 ש"ח בלבד!


בהזמנה של החבילה, מתחם הספא ייסגר במיוחד עבורכם, לבילוי זוגי שליו ומקסים.

להזמנות מלאו את הטופס או חייגו 052-3974800