חבילת ספא זוגית היא הזדמנות נפלאה לזוגות להתפנק ולהכניס לחייהם חוויה קסומה אשר תישאר איתם לאורך זמן רב.

להחזיר את המגע לחיים

המגע הוא אחד מבין חמשת החושים שלנו, והוא למעשה אחד מהחושים הרגישים אשר זקוקים ליחס. העור שלנו מלא בקולטנים, והמגע יכול גם להיות מרגיע מאד ולא פעם גם לפתור כאבים של ממש. פעמים רבות, במהלך חיי הזוגיות, המגע החשוב נדחק הצידה ונשכח. לכן חבילת ספא זוגית של ידיים אוהבות מציעה פינוק בטיפול מרגיע, הזדמנות נפלאה להחזיר את המגע לחיים, לחוות יחדיו חוויה מהנה ולפנות זמן לזוגיות. כמובן, לשם כך על הספא להעמיד לרשות הזוג את המטפלים הטובים ביותר ומתקנים ברמה גבוהה. שאלו כמובן קיימים בשפע בספא ידיים אוהבות. המתקנים מאפשרים למבקרים לבלות לבד במקום, בלי כל הפרעה.

מה תרצו שיהיה בחבילת הספא שלכם?

חבילת ספא זוגית צריכה לענות על הדרישות האישיות שלכם, וישנם כמה קריטריונים שתוכלו לצפות שהספא יעמוד בהם:

 • ספא סגור במיוחד עבורכם – כאשר הספא סגור במיוחד עבור הזוג, האינטימיות נוצרת ואין כל הפרעות בלתי רצויות מהסביבה.
 • אפשרות להגיע בכל אחד מימות השבוע – כולנו מכירים את חיי היום יום העמוסים, אך לא לכל זוג יש לוח זמנים זהה, ולכן חשוב למצוא חבילת ספא זוגית שתהיה זמינה כשנוח לזוג.
 • עיסוי ברמה הכי גבוהה שיש – העיסוי חייב להתבצע על ידי מעסים מקצועיים ובעלי ניסיון.
 • מתקנים איכותיים – חבילת ספא זוגית כוללת לא רק עיסוי, כי אם גם שימוש בג'קוזי מפנק ושלל אביזרים איכותיים.
 • כיבוד טעים ומפנק – בילוי בספא יכול לארוך מספר שעות, לכן רצוי שהכיבוד במקום יהיה טעים, מפנק וברמה גבוהה – ממש כמו כל הבילוי במקום.
 • אווירה קסומה – האווירה של הספא תכניס אתכם כזוג למצב הרוח שתרצו. חשוב מאד שהאווירה תהיה קסומה ושתשרה אינטימיות על הזוג, כך שיוכל להירגע ולהתמסר לפינוקים הצפויים לו.

קל ליצור זמן זוגי מאחד ומפנק

חבילת ספא זוגיתהזמנת חבילת ספא זוגית יכולה להיות משימה פשוטה מאד. כדי ליהנות מהיום הנפלא, תצטרכו בראש ובראשונה להחליט מהו התאריך הנוח לכם, ולאחר מכן תוכלו לבחור מבין שלל הטיפולים המוצעים במקום. ברגע שתגיעו למקום, כל אחד מבני הזוג יקבל בדיוק את העיסוי המתאים לו. גם כאשר הטיפול יסתיים, תוכלו להמשיך לבלות יחדיו.

המקום יעמיד לרשותכם שלל מתקנים מתקדמים ואיכותיים, ותוכלו לנצל אותם בלי להרגיש כל לחץ. כיוון שבמקום יחכה לכם אוכל ברמה גבוהה, לא תצטרכו לצאת החוצה. כל שתצטרכו לעשות, הוא לשכוח לכמה שעות את העולם בחוץ וליהנות זה עם זו. מבקרים רבים בספא מתפלאים כמה פשוט זה ליצור את הניתוק ואת האינטימיות, ומופתעים כיצד הטיפול והזמן המשותף משלימים חוסר שלא תמיד ידעו שקיים אצלם.

חבילת ספא זוגית המתאימה לחגיגת ימי נישואין, לימי הולדת וגם סתם כך – ליום משותף מרגיע ומפנק, ללא כל סיבה מיוחדת היא החוויה המושלמת בשבילכם. כחלק מהנאה בידיים אוהבות תוכלו להתענג בג'קוזי פנימי או בג'קוזי חיצוני ענק על דק יפיפייה, אשר משלים את חווית הטיפולים והעיסויים. להזמנות התקשרו 052-3974800.

שלוש שעות קסומות, רק אתם והאהבה

 חבילת ספא זוגית כוללת 2 אפשרויות שונות:

חבילה 1 – עיסוי זוגי וארוחה עשירה

 • עיסוי זוגי במקביל לאורך שעה.
 • ארוחה זוגית עשירה, מפנקת וטעימה (רגילה / טבעונית / דיאטתית).
 • בילוי זוגי רומנטי בג'קוזי ובסאונה היבשה.

עלות החבילה – 750 ש"ח בלבד!

חבילה 2 – עיסוי זוגי ושימוש במתקני הספא

 • עיסוי זוגי במקביל לאורך שעה.
 • בילוי זוגי רומנטי בג'קוזי ובסאונה היבשה.

עלות החבילה – 600 ש"ח בלבד!


בהזמנת חבילת ספא זוגית, מתחם הספא ייסגר במיוחד עבורכם, לבילוי זוגי שליו ומקסים.

להזמנות מלאו את הטופס או חייגו 052-3974800